Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1. Błagam o modlitwę w intencji daru dialogu, pojednania i wzajemnego przebaczenia między Natalią i Mikołajem, oraz w intencji usunięcia wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią i Mikołajem.
2. Za moja mamę Annę, która została dziś zabrana po długiej chorobie do domu Pana Boga. Za ojca Józefa w 20sta rocznice śmierci, za całe pokrewieństwo. 
3. O dobrą pracę dla Piotra.
4. Proszę o ratunek dla naszego małźeństwa Agnieszki i Tadeusza. Proszę o łaskę przebaczenia i pojednania, proszę aby mąż wrócił do mnie i żeby do rozwodu nie doszło. Proszę niech święty Józef usunie wszystkie przeszkody i osoby, które nie pozwalają na nasze pojednanie. Urauj nasze małżeństwo i rodzinę. Dziękuję za Twoje wsparcie św Józefie. 
5. O ustanie pandemii koronawirusa. O ochronę przed koronawirusem. O uzdrowienie na duszy i ciele. O stabilność finansową. O ochronę miejsca pracy i bezpieczeństwo. O wyrozumiałość i zrozumienie ludzi względem mnie z pomocą Ducha św. O pozytywne rozwiązanie trapiących spraw. Za dusze w czyśćcu cierpiące. O nawrócenie i opamiętanie ojca. O pokój na świecie. Intencje dziękczynne za otrzymane łaski.
6. Proszę o modlitwę za mojego wujka Mariana o uzdrowienie go z choroby Płuc na ciele i duszy. proszę o jego nawrócenie sercem do Pana i przemianę życia. Proszę o Boże prowadzenie i ochronę mnie i wujka w czasie jego choroby oraz o potrzebne siły dla nas. Niech Pan zanurza nas każdego dnia we swojej krwi przenajświętszej każdego dnia chroni, strzeże i błogosławi.
7. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Piotra i powrotu do rodziny
8. Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa, żeby mąż wrócił do mnie i dzieci.
9. O cud uzdrowienia Doroty
10. Proszę gorąco o modlitwę w intencji Dominika o pozytywne zakończenie sprawy.
11. Św. Józefie proszę o dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie z pracą w Londynie.
12. O dar zdrowia i pomoc za wstawiennictwem św Józefa dla Katarzyny i Tymona
13. W intencji śp. Adama Maj, o łaskę przebaczenia grzechów i wieczne zbawienie
14. Proszę o modlitwę za moje małżeństwo, aby ono przetrwało to co się dzieje i abyśmy zamieszkali w Gdańsku i tam budowali nasz dom. Proszę, abyśmy się naprawdę kochali i szanowali. Proszę też o szczególną ochronę naszego małżeństwa przez Najświętszą Maryję Pannę.
15. Św. Józefie Proszę zmień mój los na lepszy. O dar wiary. O dobrą żonę. O dobrze płatną pracę stałą.
16. Proszę o modlitwę za Eugeniusza, o nawrócenie i uzdrowienie go z alkoholizmu. 
17. W intencji cudu poczęcia zdrowego dziecka dla Marcina i Moniki
18. Proszę o pomoc w założeniu rodziny i rozeznaniu czy Karolina jest tą wybraną mi przez Boga
19. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji, aby ustąpiła nerwica, natręctwa, lęki, poczucie winy, które od pewnego czasu mnie niespodziewanie opanowały i paraliżują moje życie, o poznanie prawdy związanej z bolesnymi wspomnieniami, spokój w duszy oraz w intencji mojej spowiedzi i nawrócenia
20. Proszę o uwolnienie od klątwy
21. Prosze o modlitwe za Daniela. Panie Jezu, Matko Najswietsza i Św Rito zmień jego serce i sumienie. Spraw, żeby zobaczył prawdę tj.zło, przemoc, fałsz. Spraw, żeby zmienił swoje życie na lepsze. Aby stał się prawym, dojrzałym, rozsądnym i dobrym człowiekiem. 
22. Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.
23. W intencji Bogu wiadomej
24. O poukładanie życia osobistego i zawodowego Weroniki. O łaskę rozmowy i wyjaśnienia z bliską osobą, na której mi zależy a którą skrzywdziłam.
25. Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego zakończenia trudnych projektów które teraz prowadzę w pracy a szczególnie tego jednego który wydaje mi się że nie jest do rozwiazania. Dwa kolejne tygodnie będą kluczowe dla tych spraw.
26. Aby Adam się odezwał się, abyśmy szczerze porozmawili i mogli być znowu razem.
27. Święty Józefie proszę Cię w intencji błagalnej o cud uzdowienia Grzegorza i jego matki oraz brata.
28. Św Józefie dziekuję za Twoją pomoc i opiekę, pokornie Cię proszę o pomoc, aby pracodawca uczciwie nam zapłacił za wykonana prace, aby zaplacił mi za dodatkową pracę, wkład finansowy i osobisty podczas pandemii.
29. Św. Józefie proszę o wstawiennictwo wyproś mi łaskę pojednania się z mężem, ratowania mojego małżeństwa i doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie. Skrusz zatwardziałość jego serca aby dostrzegł moją miłość do niego i wybaczył mi krzywdy które mu wyrządziłam. Pomóż nam znów być razem daj mi nadzieje.Ocal to co wydaje się nie do ocalenia. Odsuń od niego nową kobietę.
30. Proszę o opamiętanie się męża i jego rychły powrót do mnie i dzieci.
31. Proszę o szybki powrót syna do domu, siłę i wytrwałość w ciężkich chwilach, o odnalezienie drogi w życiu.
32. Proszę o rychłą diagnozę lekarską dla męża Stanisława, który cierpi na przepukliny kręgosłupa, za lekarzy i kapelanów.
33. Proszę o potrzebne łaski, dary Ducha Św, łaskę zdolności do miłości, Bożą mądrość, czystość przedmałżeńską, pewność siebie, dobrą żonę, założenie rodziny, dar potomstwa dla Grzegorza.
34. Proszę o poznanie przyszłego męża
35. Św Józefie proszę Cię o dobrą pracę dla Anny i Piotra żeby nigdy nie byli zwolnieni z pracy żeby Piotr dostał zasiłek rehabilitacyjny na komisji lekarskiej z ZUS a potem żeby wrócił do pracy lub dostał rentę z ZUS żeby Anna pracowała cały czas.
36. O dobrego męża Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie.
37. Proszę o modlitwę za Katarzynę o Bożą Łaskę i dar wyjścia z ciężkiej choroby onkologicznej.
38. Panie Boże, proszę Cię o uzdrowienie relacji z Piotrem.
39. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Świetego Józefa o rozwiązanie trudnej sytuacji zdrowotnej i zawodowej zgodnie z wolą Boża. O siłę do pokonania lęków i zranień.
40. Proszę o pokój na świecie i zaprzestanie pademii i zmian klimatycznych
41. Proszę o łaskę uzdrowienia dla Władysława, szczególnie oddalenie choroby nowotworowej, uleczenie serduszka, wątroby, płuc i nerek.
42. Proszę o modlitwę o uzdrowienie z niepłodności Małgorzaty i dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka dla małżeństwa Małgorzaty i Piotra
43. Proszę o modlitwę za uzdrowienie Grzegorza z nagłej i ciężkiej choroby ataku trzustki
44. Ratuj tatę Jana. Wzmocnij go i uzdrów z choroby nowotworowej oraz chroń przed koronowirusem.
45. O uzdrowienie mojego taty
46. Proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia.
47. Proszę o wsparcie w modlitwie w intencji mojej cioci Józefy, o poprawę jej ciężkiego stanu zdrowia, o odzyskanie potrzebnych sił i szczęśliwy powrót ze szpitala do domu.
48. Proszę o modlitwę o odzyskanie zdrowia i radości życia oraz o postęp duchowy i opiekę przed złem, abym umiała przetrwać trudne chwile samotności. Prosze o łaskę miłości i pomoc w znalezieniu dobrego męża. Prosze o łaskę założenia rodziny i macierzyństwo.
49. Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Iwony. Jej powrót do Boga. Wycofanie pozwu rozwodowego i powrót do męża i dzieci i pełne wypełnienie przysięgi małżeńskiej.
50. Święty Józefie, proszę pomóż mi spotkać odpowiedniego mężczyznę,który zostanie moim mężem.
51. Uprzejmie proszę o modlitwę w sprawie pojednania i wzajemnej miłości małżeńskiej Gabrieli i Waldemara, wybaczenie wzajemnych zranień, nawrócenie oraz głęboką wiarę w Boga żywego.
52. Pokornie prosze oznalezienie pracy dla Mateusza.
53. Proszę gorąco o modlitwę w intencji chorej Gabrysi o zdrowie dla niej i Boże błogosławieństwo. 
54. Św. Józefie, błagam o łaskę odwzajemnionej miłości, o dar bycia żoną i mamą, o odnalezienie spokoju serca w dobrym małżeństwie i macierzyństwie. Proszę o pojednanie z rodziną bliskiej mi osoby, o to, byśmy jak dawniej cieszyli się swoją obecnością. Proszę o oddalenie ode mnie i mojej rodziny działania złego ducha, który wprowadza lęk, smutek, rozpacz i choroby. Aby w mojej rodzinie zapanowała radość, nadzieja i spokój.
55. Proszę o łaskę pojednania się z mężem, uratowania mojego małżeństwa i doprowadzenie nas szczęśliwie znowu do siebie. 
56. Prosze o modlitwe w intencji poprawy mojej sytuacji finansowej
57. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z zaburzenia psychicznego.
58. Św. Józefie pomagaj mi w pracy daj mi siłę.
59. O dobrego męża Ali oraz o zdrowie,zgodę i potrzebne łaski Ali i jej rodzinie
60. Proszę o modlitwę w intencji o znalezienie dobrego męża dla Doroty
61. Proszę o łaskę znalezienia pracy na umowę dla niepełnosprawnego męża Stanisława oraz dla syna Adama i chorego na nerwicę natręctw syna Michała
62. Proszę o modlitwę w intencji bliskiej mi osoby. Aby jej serce otworzyło się na miłość i aby zdołała odnalaźć właściwą życiową drogę.
63. Proszę o modlitwę o dobrego męża
64. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy, która będzie dawała mi radość i satysfakcję, z "normalnymi" ludźmi, z "normalnym" szefem i żeby była lekka fizycznie i psychicznie.
65. Proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego męża Jarosława z przypadłości Bogu wiadomych, o przemianę jego serca i uratowanie naszego małżeństwa.
66. Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji z siostrą. Proszę o łaski potrzebne dla Sylwii. Proszę o szybką sprzedaż domu.
67. Proszę o modlitwę o uzdrowienie z ciężkiej choroby mojej Mamy Heleny
68. Św Józefie bliski sercu memu dziękuję Ci za nieustanna opiekę i proszę Cię wyproś mi u Syna Swego łaskę szybkiej sprzedaży mieszkania w Warszawie. Niech jeszcze przed moim wylotem do Anglii znajdzie się ktoś kto kupi to mieszkanie i bym jeszcze przed moim wylotem do Anglii mógł podpisać umowę przedwstępna. Sw Józefie módl się prowadź i pomóż.
69. Proszę o modlitwę za pana Cypriana o potrzebne łaski do wypełnienia Woli Bożej.
70. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, mojej całej rodziny oraz rodziny mojego męża szczególnie mojej teściowej.
71. Proszę o modlitwę o dar uzdrowieni problemów z przełykaniem, lęków, klaustrofobii, zranień wewnętrznych, urazów kręgosłupa.
72. Proszę o wstawiennictwo wyproś mi łaskę pojednania się z mężem, ratowania mojego małżeństwa i doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie. Skrusz zatwardziałość jego serca aby dostrzegł moją miłość do niego Pomóż nam znów być razem daj mi nadzieje.
73. O pomoc w potrzebach doczesnych finansowych materialnych i o cudowną czystą niewinną miłość 
74. Proszę o modlitwę w intencji Panu Bogu wiadomej
75. Proszę o dar męstwa oraz o dobrą i stałą pracę w Polsce dla Morisa
76. Przez Niepokalane Serce Maryi proszę o wypełnienie woli Bożej w moim życiu
77. O szczęśliwy i szybki powrót do zdrowia naszego opiekuna Księdza Pawła Chyli.
78. Proszę o modlitwę w intencji mojego męża. W tym tygodniu ma mieć operację. Proszę o modlitewne wsparcie  by Pan Bóg całkowicie uzdrowił go z choroby nowotworowej i żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia.
79. Święty Józefie pokornie Cię proszę uproś u Twojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia dla mnie, abym już nie była samotna na tej ziemi. Aby ten czas był przełomem w moim życiu osobistym. Proszę o wszelkie potrzebne łaski, opiekę i błogosławieństwo dla całej mojej Rodziny i najbliższych. Proszę wlej balsam do mej zbolałej duszy.
80. Prosze o wyzdrowienie dla mojej mamy Marysi z raka trzustki z przerzutami.
81. O łaskę nawrócenia dla Hazal, dar wewnętrznej przemiany, odwagę i siłę do wyjścia z drogi zła i grzechu, zerwania relacji z niewłaściwym człowiekiem oraz światło Ducha Świętego.
82. Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża.
83. Proszę gorąco o modlitwy w mojej intencji, żebym możliwie szybko otrzymała nową pracę z zatrudnieniem na pół etatu, w której będę się dobrze czuła i będę mogła się utrzymać podczas studiów nie będzie z nimi kolidowała. Proszę również o potrzebne łaski związane z dobrym ukończeniem studiów.
84. Proszę o modlitwę w intencji łaski uzdrowienia z choroby nowotworowej mamy Heleny oraz potrzebne dla niej siły w tym trudnym czasie.
85. Proszę o modlitwę o nawrócenie Gabrieli, o wsparcie dla niej w ciężkiej chorobie i ulgę w cierpieniu, łaskę jeszcze długiego życia; uzdrowienia, jeśli Bóg zechce, a także o ochronę przed skutkami przekleństwa.
86. O znalezienie męża
87. Proszę o dobrego męża i szczesliwe życie z nim.
88. O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc materialnie bogosławieństwo finansowe.
89. Proszę o łaskę odzyskania pracy straconej przez nierozwazne decyzję.
90. Proszę Cię o zdrowie dla mnie i o dobre wyniki badań.
91. Proszę za wstawiennictwem św Józefa o cud uzdrowienia córki Anny
92. O uzdrowienie złamanej nogi.
93. Prosze o modlitwę w intencji Michala, Wiesławy, Wojtka i Edwarda o uwolnienie z nalogu alkoholowego, w mojej intencji o uzdrowienie z ciężkiej choroby trzustki oraz w intencji małego Kiliana o uzdrowienie z padaczki. 
94. Proszę o modlitwe o prace dla męża.
95. O znalezienie dobrego męża, błogosławieństwo założenia rodziny i zdrowe dzieci.
96. Proszę o modlitwę o uzdrowienie małżeństwa.
97. Proszę o modlitwę w intencji syna o trzeźwość dla niego i podjęcie terapii.
98. Prosze o modlitwe za mojego meza alkoholika.
99. Za wstawiennictwem św. Józefa o znalezienie dobrego męża.
100. Abym zaliczyła dwa egzaminy, prosze Cię o pomoc w obronie licencjatu. O dary Ducha Św. o mądrość, siłę i wytrwałość w nauce. Abym miała nową umowę w pracy, o większe pieniądze, abym mogła juz odkładać na przyszlość. O opiekę i potrzebne łaski dla mojego męza, aby Boża wola spełniała się w jego zyciu. Aby Bóg odsunął od niego wszelkie zło i przeszkody. Aby Bóg uwolnił nasze małżeństwo od rodziny męza. Abym nie bała się kolegi z pracy i aby nie miał nade mną żadnej wladzy. Abym potrafiła się wysławiac i rozmawiac z ludzmi. O pracę dla mamy.
101. W intencjach Panu Bogu wiadomych.
102. Proszę o modlitwę szybkiego za mąż pójścia oraz założenie kochającej rodziny i doczekanie się potomstwa.
103. Prosze o modlitwe za zgode w malzenstwie
104. W intencjach Karoliny.
105. Bardzo proszę o modlitwę w intencji zdrowia Ani, o dobre wyniki badań, uleczenie z ciężkiej choroby.
106. O pomoc w dokończeniu studiów, o siły psychiczne fizyczne, pokoj serca i pomoc innych osob.