Skrzynka intencji

SKRZYNKA INTENCJI

Powierzone intencje są obecne w naszych modlitwach.

"Jeden drugiego brzemiona noście" (Ga 6,2) W życiu spotykają nas różne problemy i trudne sytuacje. Pomocą wtedy będzie Boże wsparcie i modlitwa. Więc, gdy masz na sercu ważną sprawę, powierz ją modlitwie Współbraci Józefowych. Jednocześnie też prosimy, niech powierzone intencje modlitewne będą obecne w Twojej modlitwie.

Aby wysłać intencje wypełnij formularz.

Intencje

Intencje

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, wyślij wiadomość poprzez ten formularz
Prosimy wypełnić wszystkie wymagane pola.
Wysyłając ten formularz, akceptujesz naszą Politykę prywatności.

Prosimy o modlitwę w następujących intencjach:

1. O Boże błogosławieństwo Boże dla Dominiki i Dzieciątka, które nosi pod sercem (prosi Leokadia)
2. Błagam o modlitwę w intencji nawrócenia mojej żony Iwonki. Jej powrót do Boga. Uzdrowienie jej z depresji i innych chorób psychicznych i duchowych. Wycofanie pozwu rozwodowego. Powrót do męża i dzieci oraz pełne wypełnienie przysięgi małżeńskiej (prosi Kazimierz)
3. O cud uzdrowienia mojego męża Bogusława (prosi Ewa)
4. O zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra (prosi Ewa)
5. Św. Jóżefie dopomóż. Wstawiaj się za mną u Boga. Pomóż mi znaleźć dobrego człowieka, ktróry stanie się moim mężem, z którym będę mogła iść przeż życie. Proszę Cię o łaskę macierzyństwa. Świety Jóżefie otaczaj mnie swoją opieką i daj mi wsparcie, proszę Cię o to całym sercem (prosi Ola)
6. Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny. O Boże błogosławieństwo, zgodę, miłość, szacunek, radość oraz uzdrowienie relacji (prosi Olga)
7. Proszę o modlitwę o cud życia i zdrowia dla mojego męża Bogusława o cud uzdrowienia jego nerek aby uniknął dializ i uzdrowienie serca. Proszę o modlitwę o zdrowie dla moich dzieci: Natalii, Piotra (prosi Ewa)
8. Św. Józefie mój ukochany patronie proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie mojej nowej pracy, o pomyślne podpisanie umowy, o dobre jej warunki. (prosi Aleksandra)
9. O nawrócenie (prosi s. Bożena)
10. Prosze o modlitwę w intencji uzdrowienia i uratowania mojego małżeństwa, powrot męża do mnie i córki. Św Józefa wybrałam na przewodnika opiekuna przez moje cierpienie rodzinne proszę o modlitwę do Św Jozefa (prosi Karolina)
11. Panie Boże uzdrów serce i nerki mojego męża i daj mu jeszcze długie i szczęśliwe życie (prosi Ewa)
12. Święty Józefie proszę Cię w intęcji Waldemara o przemianę serca (prosi czcicelka)
13. Proszę o uratowanie małżeństwa Anny i Jacka (prosi Anna)
14. W pewnej intencji (prosi Monika)
15. Za pomyślny przebieg operacji i zdrowie dla Józefa (prosi Roman z rodziną)
16. Panie Jezu proszę Ciebie przez wstawiennictwem św Józefa o cud poczęcia drugiego dziecka tak bardzo pragniemy zostać rodzicami po raz drugi ale ze względów medycznych jest to niemożliwe Panie Jezu Ty możesz wszystko Tobie powierzamy ta intencję (proszą Magdalena i Ryszard)
17. Święty Józefie wstaw się za Piotrem u Pana Boga i wyproś mu potrzebne łaski. Proszę, aby Piotr nie był zwolniony z pracy, lecz pracował cały czas. Aby Piotr został przyjęty do pracy, która będzie dobra i jej nie straci. A także, aby dostał świadczenie rehabilitacyjne (prosi Piotr)
18. Proszę o odebranie zagrożenia suszy w Polsce i na świecie. Proszę o deszcz dla całej Polski. Proszę o pokonanie sił ciemności na świecie. (prosi Karolina)
19. Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa. By mąż opamiętał się i nawrócił, by wrócił do rodziny. Proszę też za nasze nienarodzone dzieciątko, o szczęśliwy przebieg ciąży i porodu (prosi Gosia)
20. Św Józefie błagam pomóż mi w wiadomych intencjach (prosi Paulina)
21. Proszę o modlitwę w intencji zdrowia, o dar bycia dobrą żoną i matką, o dobrego męża dla mnie, jeżeli jest to zgodne z Wolą Bożą. Proszę aby był to Kamil, proszę o pojednanie, wybaczenie i miłość dla nas (prosi Beata)
22. Proszę o nawrócenie i uwolnienie mojego męża, aby definitywnie zrezygnował z grzechu cudzołóstwa i wrócił do nas do domu na zawsze (prosi Paulina)
23. Święty Józefie udziel zdrowia chorym i cierpiącym i tym którzy się źle mają zwłaszcza za mojego przyjaciela Patryka o szybki powrót do zdrowia za tych którzy są zarażeni Koronawirusem i tych którzy są objęci kwarantanną za całą służbę medyczną za lekarzy pielęgniarki i sanitariuszki miej też święty Józefie patronie dobrej śmierci wszystkich zmarłych którzy zmarli na koronowirusa o radość życia wiecznego a chorym daj dużo zdrowia i siły (brat Grzegorz)
24. Proszę o modlitwę w intencji abym powstał z nałogu,żeby Justyna została uzdrowiona z nerwicy i się nawróciła (prosi Przemek)
25. Za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie z grzechu, ze zla, zlych duchow, przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych), o zdrowie duszy i ciala, o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo, zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca Twojego. Pomóż mi rozplątać ścieżki mojego życia, wesprzyj, dopomoż Święty Józefie! (prosi Aleksandra)
26. Proszę o miłość i świętość dla naszej rodziny oraz o potrzebne pieniądze do godnego życia, o dobrą pracę oraz o ochronę przed chorobą (prosi Błażej)
27. Proszę o dobrego męża zdrowie dla całej rodziny o ustalenie epidemi za okazane łaski (prosi Marta)
28. Prośba o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla Sylwii i Krystiana a dla Justyny o dobrego wierzącego męża o zdrowie i laski dla rodziny (prosi mama Elżbieta)
29. Święty Józefie błagam Cię w intencji Panu Bogu wiadomej (prosi Czcicielka)
30. Proszę o dobre rozeznanie woli Bożej w życiu prywatnym i zawodowym dla Izy, Gabrysi i Basi, o potrzebne dla nich dary i łaski, ochronę przed złem oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny (prosi Iza)
31. Proszę o modlitwę w intencji Fryderyka o cud uzdrowienia go z ciężkiej choroby nowotworowej z przerzutami do kości aby znów stanął na własne nogi (prosi Łukasz)
32. Bardzo proszę o modlitwę w intencji wyzdrowienia (prosi Łukasz)
32. O pogodzenie się z mężem Andrzejem o przemiane jego serca i uratowanie małżeństwa mojego (prosi Mariola)
33. Proszę o modlitwę za wstawiennictwem Świętego Józefa o pomoc w znalezieniu pracy przez męża Marcina. (prosi Justyna)
34. O nawrócenie i Komunie Wielkanocną dla męża (prosi Katarzyna)
35. Św Józefie błagam aby udało mi się sprzedać koszyki i abym miała nowe zamowienia (prosi Monika)
36. Proszę o modlitwę w intencji o znalezienie dobrego męża dla Doroty (prosi Dorota)
37. Maryjo, proszę ratuj tatę Jana. Wzmocnij go i uzdrów z choroby nowotworowej oraz chroń przed koronowirusem (prosi Dorota)
38. Panie Jezu Milosierny prosze Cie w int.blagalnej o powrot do zdrowia dla Grzegorza i jego matki (prosi Danuta)
39. Św Józefie proszę Cię o łaski dla Piotra żeby Piotr w dniu 22 maja br otrzymał od lekarza orzecznika na komisji lekarskiej zasiłek rehabilitacyjny na komisji lekarskiej (prosi Piotr)
40. Św.Józefie proszę o łaskę uzdrowienia i uwolnienia Damiana oraz siły do życia dla mnie (prosi Czciciel)
41. Św Józefie zlituj się nade mną i pomóż w sprawach finansowych, abym mogła godnie żyć. Wlej w moje serce miłość i radość, zabierz lęk i pomnóż zaufanie. Proszę o dary i światło Ducha Świętego Proszę Cię żebyś wraz z Maryją i za wstawiennictwem wszystkich świętych, świętych archaniołów i aniołów, błogosławionych wyprosił uwolnienie mnie od tego wszystkie co nie pochodzi od Boga. Proszę Cię wyproś u Boga obfite błogosławieństwo Boże. Tobie zawierzam siebie i moją mamę. Maryjo osłoń mnie i mamę. Proszę o modlitwę przebłagalną za grzechy moje i całej rodziny (prosi Wiola)